Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Tester

Lokalizacja: Ostrołęka

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Zakres obowiązków:
- udział w projektowaniu, pisaniu planów i przypadków testowych oraz w samej realizacji testów
- przygotowywanie środowiska do testów manualnych
- przechwytywanie i zgłaszanie defektów podczas procesu testowania
- współpraca z osobami odpowiedzialnymi za usuwanie zgłoszonych defektów

Wymagania:
- komunikatywność na najwyższym poziomie
- wysoka kultura osobista
- skrupulatność, sumienność oraz chęć pogłębiania wiedzy w powierzonym obszarze

Mile widziane:
- kompetencje do zarządzania testami Selenium
- znajomość języków programowania
- znajomość SOAP UI, GIT
- doświadczenie w testowaniu aplikacji
- znajomość narzędzi developerskich w Chrome (lub innej przeglądarce)

Dodano dnia: 14-08-2018

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy