Scrum Master / Project manager

Lokalizacja: Cały kraj

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Zakres obowiązków:
● Organizacja prac zespołu zgodnie z zasadami Scrum lub innej metodyki Agile
● Przygotowanie oraz prowadzenie spotkań Scrumowych
● Współtworzenie standardów firmy dla procesu wytwarzania oprogramowania z wykorzystaniem Scrum,
● Dbanie o efektywne wykorzystanie narzędzi wspierających metodyki Agile
● Wsparcie i motywowanie członków zespołów w realizacji zadań zgodnie z wymogami projektowymi
● Rozwiązywanie problemów i usuwanie pojawiających się przeszkód
● Budowanie długofalowych relacji z naszymi klientami
● Nadzorowanie i raportowanie postępów prac, prowadzenie dokumentacji projektowej
● Weryfikacja czy produkt jest zgodny z oczekiwaniami klienta/specyfikacją
● Przygotowanie i zarządzanie planem oraz monitorowanie stopnia realizacji projektów
● Zarządzanie projektem w oparciu o bliską współpracę z klientami oraz zespołem zaangażowanym w projekt

Nasze wymagania:
● Minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku Scrum Mastera/Project managera
● Bardzo dobra znajomość zasad Scrum
● Doświadczenie w pracy z JIRA lub innymi aplikacjami wspierającymi pracę zespołu Scrumowego
● Doświadczenie w zakresie zarządzania projektami z obszaru IT
● Praktyczna znajomość metodyk prowadzenia projektów
● Umiejętność koordynacji prac oraz przygotowania analiz z prowadzonych projektów
● Umiejętność określania sposobu prowadzenia projektu i z tym związanej dokumentacji projektowej, np. harmonogram projektu, analiza kosztów i korzyści
● Umiejętność oceny i przewidywania sytuacji kryzysowych, zarządzania nimi i zapobiegania
● Zainteresowanie zagadnieniami programowania zwinnego, aktywne poszerzanie swojej wiedzy
● Bardzo silne zdolności analityczne i rozwiązywania problemów, a także doskonała dbałość o szczegóły
● Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
● Bardzo dobre zdolności komunikacyjne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
● Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
● Wybór preferowanej formy zatrudnienia
● Elastyczne godziny pracy
● Udział w międzynarodowych projektach
● Dostęp do najnowszych technologii
● Przyjazną atmosferę
● Niekorporacyjne podejście
● Lokalizację w centrum Wrocławia
● Spotkania integracyjne :)

Brzmi interesująco? Podeślij nam swoje CV na work@unity.software
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji /zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101 poz. 926, ze zm./.”

Dodano dnia: 12-09-2018

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy