Specjalista ds. Systemów Medycznych

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)

Branża:

- Informatyka/Administracja
- Projektowanie/Wdrażanie

Umiejętności:

- Systemy Informacyjne
- RIS
- Systemy zarządzania bezpieczeństwem miejsca pracy
- Systemy zarządzania jakością
- PACS
- Systemy wbudowane
- HIS

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Zadania na tym stanowisku:

  • dokonywanie modyfikacji zintegrowanego systemu szpitalnego HIS/RIS/PACS w Szpitalach Medicover

  • wdrożenia nowych modułów i funkcjonalności oraz administrowanie zintegrowanymi systemami szpitalnymi HIS/RIS/PACS

  • wspieranie projektów związanych z rozwojem systemów HIS/RIS/PACS/Apteka oraz elektroniczną dokumentacją medyczną

  • uzgadnianie z kluczowymi użytkownikami (biznesem) zakresu niezbędnych zmian

  • współpraca z zespołami IT i przedstawicielami firm zewnętrznych w celu realizacji projektów

Ważne jest dla nas:

  • doświadczenie w pracy z systemami szpitalnymi klasy HIS

  • praktyczna znajomość systemu Clininet HIS będzie bardzo dużym atutem

  • mile widziane co najmniej roczne doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku w ramach działu IT szpitala

  • wiedza z zakresu procesów w podmiotach medycznych – mile widziane

  • wiedza z zakresu wymagań i regulacji dotyczących dokumentacji medycznej – mile widziane

  • podstawowa znajomość SQL i relacyjnych baz danych

  • systematyczność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja prac

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość pracy w Szpitalu Medicover (Aleja Rzeczypospolitej 5) lub w Szpitalu Centrum Medycznym Damiana (Wałbrzyska 46)

  • pracę w rozwijającej się w firmie w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi

  • przyjazną atmosferę pracy - ponad 60% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 5 lat

  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych

  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok”

  • pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp do platformy benefitowej i zakupowej Medicover Benefits (m.in. dofinansowanie biletów do kina i teatru, karty sportowej, zniżki na różne produkty i usługi, krótkoterminowy wynajem samochodów), grupowe ubezpieczenie NNW, możliwość zakupu i uczestnictwa w programie dobrowolnego ubezpieczenia na życie oraz zniżki na usługi oferowane przez spółki Medicover

Zapraszamy do składania aplikacji!
Wiecej informacji na temat firmy: www.medicover.pl

Dodano dnia: 13-09-2018