Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

Lokalizacja: Szczecin

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Szczecin (zachodniopomorskie)
Nr ref.: PH/SZ/2018

Branża:

- Inżynieria/Elektronika/Technologia
- Sprzedaż

Umiejętności:

- Negocjacje
- B2B
- Pozyskiwanie klientów
- Efektywność Sprzedaży
- monitorowanie rynku
- negocjacje handlowe
- Sprzedaż B2B
- Sprzedaż
- Umiejętności sprzedaży

PROMAG S.A. (www.promag.pl) to wiodący na rynku dostawca systemów magazynowych oraz sprzętu transportu wewnętrznego. Od 35 lat wyznaczamy standardy polskiej logistyki wewnętrznej łącząc bogate doświadczenie z nowoczesnością stosowanych rozwiązań. W dążeniu do doskonałości, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie. Firma posiada rozwiniętą sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsługą na najwyższym poziomie. W związku z rozwojem, obecnie do naszego zespołu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(teren działania: woj. zachodniopomorskie oraz płn. część. woj. lubuskiego)

Jeśli lubisz zagadnienia techniczne i chcesz się w tym obszarze rozwijać, jesteś otwarty na poznawanie nowych ludzi oraz budowanie i rozwijanie długofalowych relacji z Klientami, dołącz do naszego zespołu.

Zadania:

  • utrzymanie długofalowych relacji z dotychczasowymi Klientami i ich obsługa

  • nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych

  • realizacja założonych celów sprzedażowych na lokalnym rynku (produkty techniczne)

  • doradztwo techniczne, prowadzenie negocjacji handlowych

  • monitoring rynku oraz działań konkurencji

  • bieżące raportowanie w oparciu o firmowe systemy informatyczne

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży B2B (najchętniej technicznej)

  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji

  • determinacja w działaniu, zapał do pracy i orientacja na wynik

  • zdolność logicznego myślenia oraz wyobraźnia przestrzenna

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z Klientami

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy mobilnej

  • wysoka motywacja, samodyscyplina

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe techniczne

  • umiejętność obsługi komputera

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w firmie  będącej liderem w swojej branży

  • stały kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi

  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego

  • życzliwą i przyjazną atmosferę pracy

  • umowę o pracę

  • narzędzia pracy m.in. samochód służbowy, laptop, telefon

  • prywatną opiekę medyczną Medicover

  • karnet sportowy Multisport

  • ubezpieczenie na życie

  • ubezpieczenie z funduszem emerytalnym (warunek: umowa na czas nieokreślony, min. 2 lata stażu w firmie)

  • bony świąteczne, nagrody jubileuszowe

  • wyjazd integracyjny

Dodano dnia: 13-09-2018