After Sales Specialist

Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki (łódzkie)
Nr ref.: PL65615104_E1

Branża:

- Doradztwo/Konsulting
- Instalacja/Utrzymanie/Serwis
- Inżynieria/Elektronika/Technologia
- Obsługa klienta/Call Center
- Produkcja

Umiejętności:

- Elektrotechnika
- wsparcie techniczne
- obsługa posprzedażowa
- Inżynieria mechaniczna
- Obsługa klienta
- Inżynieria Produkcji
- Mechanika

W związku z dynamicznym rozwojem organizacji aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: After Sales Specialist. Osoba zatrudniona na tej pozycji będzie odpowiedzialna za sprawną obsługę posprzedażową, analizę reklamacji oraz procesy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Zadania :

  • Współkształtowanie i realizacja polityki posprzedażowej na rzecz klientów krajowych i międzynarodowych;

  • Współudział w procesie analizy przyczyn uszkodzeń i poszukiwaniu rozwiązań poprawy jakości produktów;

  • Obsługa reklamacji i usług, doradztwo techniczne;

  • Koordynacja i monitorowanie procesu napraw gwarancyjnych i serwisowych;

  • Współpraca z globalnymi organizacjami obsługi posprzedażowej, serwisowej oraz dystrybucji części zamiennych;

  • Tworzenie oraz nadzorowanie baz danych dla reklamacji, raportów, analiz;

  • Monitorowanie skuteczności podjętych działań korygujących jednostek produkcyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • 3 letnie doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej (serwis, techniczne wsparcie sprzedaży, inżynieria produkcji itp.);

  • Wiedza z zakresu budowy, działania i eksploatacji silników elektrycznych oraz środowiska w którym pracują będzie dodatkowym atutem;

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;

  • Umiejętność budowania relacji biznesowych i zarządzania projektami;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz doskonała organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk „Aplikuj”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzule: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z pózn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Dodano dnia: 13-09-2018