Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Technik serwisu/ Konserwator

Lokalizacja: Chorzów

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Chorzów (śląskie, Polska)
Nr ref.: TSK/036/AST

Branża:

- Inżynieria
- Praca fizyczna
- Inne

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: zawodowe

Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Katowic

Zadania:

  • Realizacja wszelkich czynności diagnostycznych, serwisowych oraz napraw zgodnie z wymogami umów serwisowych, polityką spółki oraz obowiązującymi standardami

  • Terminowa realizacja przeglądów konserwacyjnych oraz wszelkich niezbędnych napraw produktów i systemów w zakresie mechanicznym oraz elektrycznym

  • Przeprowadzanie przeglądów / audytów zainstalowanych na obiektach produktów (zgodność z wymogami systemów ppoż. oraz standardami BHP)

  • Bieżące raportowanie wykonanych prac serwisowych oraz naprawczych do bezpośredniego przełożonego

  • Pozyskiwanie nowych Klientów / kontraktów serwisowych oraz utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie serwisu i napraw produktów branży technicznej

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (elektryk, mechanik lub pokrewne)

  • Uprawnienia SEP do 1kV

  • Uprawnienia do wykonywania prac na wysokościach powyżej 3m

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność - praca w terenie

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Umiejętności komunikacyjne oraz łatwość nawiązywania relacji z Klientem

Oferta:

  • Praca w stabilnej, międzynarodowej organizacji w ramach umowy o pracę

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Możliwość aktywnego udziału w tworzeniu nowych rozwiązań i procedur

  • Atrakcyjne, dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa oraz system premiowy)

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon)

  • Prywatna opieka medyczna z możliwością rozszerzenia na członków rodziny

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

Dodano dnia: 14-09-2018