Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista E-commerce z j. niemieckim

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie, Polska)
Nr ref.: WEN/037/PEL

Branża:

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: wyższe

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Zakres obowiązków:

  • Praca z nowoczesnymi narzędziami i systemem e-commerce

  • Dostosowywanie opisu i listy detali dla produktów w j. niemieckim

  • Kontrola jakości treści pojawiających się w serwisie e-commerce

  • Ścisła współpraca z innymi działami w Niemczech

  • Obliczanie cen oraz marży dla oferowanych produktów w Excelu

  • Wsparcie zespołu w pracy nad bieżącymi projektami

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego min. C1

  • Znajomość języka angielskiego min. B2 mile widziana

  • Znajomość poprawności językowo-stylistycznej

  • Znajomość MS Excel mile widziana

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony

  • Możliwości rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia

  • Pracę w biurowcu w centrum Warszawy

  • Możliwość pracy w systemie home office kilka razy w miesiącu

  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet MultiSport

  • Zniżki na produkty firmowe

  • Wyjścia integracyjne organizowane przez firmę

Oferta dotyczy pracy stałej.

Dodano dnia: 14-09-2018