Programista baz danych SQL

Lokalizacja: Poznań/Złotniki

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Poznań/Złotniki (wielkopolskie, Polska)
Nr ref.: 28390

Branża:

- Internet / e-Commerce / Nowe media
- IT - Rozwój oprogramowania
- Projektowanie
- Tworzenie stron WWW / Technologie internetowe
- Programowanie

Forma zatrudnienia: pełen etat

Naszym Klientem jest producent i dostawca systemów informatycznych w branży logistycznej posiadający własne produkty - autorskie systemy informatyczne w optymalizacji, dystrybucji, zarządzaniu łańcuchem dostaw, będący częścią dużej polskiej spółki logistycznej. Obecnie dla tej firmy szukamy osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • min. 1.5 roku doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi i projektowania relacyjnych baz danych
  • znajomość którejś tych technologii: MS SQL, T-SQL, Oracle, MySQL, PostgreSQL, PL/SQL
  • analityczne myślenie
  • otwartość na nowe technologie
  • umiejętności dobrej organizacji pracy własnej
  • znajomość metodyki SCRUM
  • znajomość SVN, GIT, TeamCity, JIRA
  • znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej

Dodatkowe atuty:

  • znajomość branży logistycznej
  • znajomość języka Delphi
  • znajomość komponentów Developer Express, Fast Report

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • praca z innowacyjnymi technologiami i rozwiązaniami
  • młody dynamiczny zespół
  • nowoczesny sprzęt
  • lekcje języka angielskiego
  • parking

Obowiązki:

  • praca nad rozwojem i utrzymaniem baz danych SQL (branża logistyczna)
  • praca w 5-osobowym zespole SCRUM
  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia (w zależności od doświadczenia)

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Dodano dnia: 14-09-2018