Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Metrolog - Specjalista ds. jakości

Lokalizacja: Gliwice

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Gliwice (śląskie, Polska)
Nr ref.: MET/009/MLI

Branża:

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: średnie

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Przygotowywanie raportów pomiarowych - interpretacja wyników

  • Programowanie maszyn pomiarowych

  • Odpowiedni dobór metod pomiarowych - opracowywanie metod pomiaru

  • Wsparcie zespołu przy analizie wad pomiarowych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. techniczne (mile widziane wyższe)

  • Doświadczenie praktyczne na stanowisku Metrologa - minimum 1 rok

  • Znajomość obsługi oraz programowania maszyn pomiarowych CMM lub optycznych np. GOM

  • Znajomość obsługi klasycznych przyrządów pomiarowych

  • Wiedzę z zakresu metrologii

  • Biegła znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość narzędzi jakościowych w tym statystycznych

  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Znajomość procesów jakościowych wynikających z normy IATF 16949

Oferta:

  • Stałe i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Elastyczny czas pracy - jedna zmiana

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Bogaty pakiet socjalny

  • Atrakcyjny system benefitów

  • Finansowanie nauki języków obcych (kursy z j. angielskiego i niemieckiego)

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę

Dodano dnia: 14-09-2018