Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Senior Front-end Developer

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie, Polska)
Nr ref.: 30560

Branża:

- Internet / e-Commerce / Nowe media
- IT - Rozwój oprogramowania
- Projektowanie
- Tworzenie stron WWW / Technologie internetowe
- Programowanie

Forma zatrudnienia: pełen etat

Dla popularnej amerykańskiej grupy mediowej o międzynarodowym zasięgu, istniejącej na rynku od ponad 40 lat, posiadającej sieć telewizji satelitarnych i kablowych, a także studia produkcji i dystrybucji filmowej, z główną siedzibą w Nowym Jorku oraz warszawskim oddziałem w ścisłym centrum, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia w JavaScript
  • Praktyczna znajomość frameworka Angular bądź React
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2

Oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej (1 dzień w tygodniu)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Środowisko pracy: Laptop + 2 monitory, biurko z regulowaną wysokością (do pracy siedzącej bądź stojącej)
  • Pracę w zespole liczącym około 6-ściu osób
  • Start pracy w godzinach 9:30-10:30
  • Konkurencyjne wynagrodzenie przy umowie o pracę

Obowiązki:

  • Budowanie i rozwijanie oprogramowania dla popularnych marek
  • Rozwiązywanie problemów związanych z rozwojem aplikacji frontendowych, rozwój techniczny

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Dodano dnia: 14-09-2018