Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista w dziale zapewnienia jakości

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie, Polska)
Nr ref.: SZJ/014/AMA

Branża:

- Badania i rozwój
- Kontrola jakości

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Nadzorowanie i przestrzeganie zasad GDP oraz weryfikowanie dokumentacji w obszarach dystrybucyjnych pod względem zgodności z obowiązującymi przepisami wewnętrznymi Spółki oraz aktualnymi regulacjami

  • Wdrażanie nowych wytycznych GDP oraz dobrych praktyk w obszarach dystrybucyjnych w zakresie produktów leczniczych i wyrobów medycznych

  • Opiniowanie i zatwierdzanie dokumentów GDP

  • Prowadzenie działań wyjaśniających w przypadku incydentów i odchyleń jakościowych

  • Prowadzenie działań w obrębie kontroli zmian

  • Udział w rozwiązywaniu problemów dot. jakości produktów

  • Przygotowywanie obszarów dystrybucyjnych do inspekcji i audytów oraz udział w ich przebiegu

  • Udział w projektach dotyczących procesów dystrybucji i jakościowych

  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń dot. wymagań GDP oraz innych dotyczących wyrobów medycznych

  • Tłumaczenie dokumentów z języka angielskiego na język polski (procedury, instrukcje)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość wymagań GMP i prawa farmaceutycznego oraz regulacji związanych z wyrobami medycznymi

  • Znajomość systemów zarządzania jakości

  • Uprawnienia audytora wewnętrznego mile widziane

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietów Microsoft Office - Excel, Word, Power Point

  • Zdolności komunikacyjne, kreatywność

  • Dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (zatrudnienie za pośrednictwem Manpower)

  • Szkolenia z zakresu zapewnienia jakości oraz Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej

  • Okazję do zdobycia ogromnego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku farmaceutycznym

  • Pracę w pozytywnej atmosferze w zgranym zespole profesjonalistów

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa)

Dodano dnia: 14-09-2018