Front-end Developer

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Wrocław (dolnośląskie, Polska)
Nr ref.: 29690

Branża:

- Internet / e-Commerce / Nowe media
- IT - Rozwój oprogramowania
- Projektowanie
- Tworzenie stron WWW / Technologie internetowe
- Programowanie

Forma zatrudnienia: pełen etat

Nasz klient z główną siedzibą w Szwajcarii specjalizuje się w dostarczaniu inteligentnych systemów transportowych oraz rozwiązań informatycznych dla sektora transportu publicznego. Ostatnie projekty związane są z autonomicznymi pojazdami w transporcie publicznym, które są już w końcowej fazie realizacji w Szwajcarii. Poza wrocławskim odziałem, firma posiada siedziby m.in. w Finlandii, Francji, Niemczech, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Danii, Arabii Saudyjskiej i RPA. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • Minimum 1,5 roku doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość JavaScript oraz AngularJS
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy:

  • Biznesowe wyjazdy do głównej siedziby w Szwajcarii z widokiem na największy wodospad w Europie-Rheinfall (2-3 razy w roku, dla osób chętnych)
  • Lekcje języka niemieckiego (na poziomie podstawowym lub średnio zaawansowanym) oraz języka angielskiego (na poziomie średnio zaawansowanym lub zaawansowanym)
  • Elastyczny czas pracy (7:00-10:00)
  • Miejsce parkingowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie przy umowie o pracę

Obowiązki:

  • Projektowanie i tworzenie nowych funkcjonalności
  • Praca przy międzynarodowych projektach, które oferują sprawne rozwiązania zapewniające funkcjonowanie komunikacji miejskiej zarówno na obszarach wiejskich, w miastach, aglomeracjach oraz metropoliach, co ułatwia ludziom przemieszczanie się na całym świecie

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Dodano dnia: 14-09-2018