Lekka praca na produkcji - PRACA OD ZARAZ

Lokalizacja: Łódź

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Łódź (łódzkie, Polska)
Nr ref.: ROK/18

Branża:

Forma zatrudnienia: pełen etat

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.

Miejsce pracy: Łódź - Olechów (ul. Rokicińska)

Zadania:

  • praca przy produkcji opakowań z tworzyw sztucznych (zgrzewarki),

  • praca w systemie 3 zmianowym.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie przy produkcji,

  • motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość zatrudnienia w firmie po okresie próbnym.

Dodano dnia: 14-09-2018