ASP.NET Projektant/Developer

Lokalizacja: Rzeszów

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Rzeszów (podkarpackie, Polska)
Nr ref.: 30540

Branża:

- Internet / e-Commerce / Nowe media
- IT - Rozwój oprogramowania
- Projektowanie
- Tworzenie stron WWW / Technologie internetowe
- Programowanie

Forma zatrudnienia: pełen etat

Dla naszego Klienta, polskiego oddziału europejskiej firmy działającej na rynku konsultingu IT szukamy osoby osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • co najmniej 2-3 lata doświadczenia w środowisku Microsoft ASP.NET Web Forms oraz .NET 3.5 lub późniejszym
  • znajomość głównych języków internetowych (HTML, JavaScript, XML, JSON)
  • znajomość przynajmniej jednego z głównych frameworków JavaScript: jQuery, MooTools, Prototype
  • znajomość CSS / Bootstrap
  • znajomość Microsoft SQL MSSQL
  • znajomość Orm (NHibernate, styczeń LLBL Pro)
  • minimalne umiejętności w systemie Windows (konfiguracja IIS, SQL Server oraz instalacja systemu operacyjnego)

Dodatkowe atuty:

  • znajomość Microsoft ASP MVC
  • znajomość relacyjnych baz danych MySQL, PostgreSQL, Oracle
  • znajomość języka PHP
  • znajomość podstawowych systemów CMS (WordPress, Drupal, Joomla)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwy 2-3 tygodniowy okres wdrożeniowy w siedzibie centrali firmy w Europie Zachodniej
  • ciekawe stanowisko w firmie, która wkracza na rynki Europy Środkowo-Wschodniej i dołączenie do nowo powstającego zespołu w Polsce

Obowiązki:

  • projektowanie/rozwijanie aplikacji internetowych/e-commerce
  • realny wpływ na kształt tworzonych aplikacji
  • koordynowanie pracy z członkami zespołu

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Dodano dnia: 14-09-2018