Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Projektant - Programista EDI

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie, Polska)
Nr ref.: 19370

Branża:

- Internet / e-Commerce / Nowe media
- IT - Rozwój oprogramowania
- Projektowanie
- Tworzenie stron WWW / Technologie internetowe
- Programowanie

Forma zatrudnienia: pełen etat

Dla naszego Klienta, jednej z największych firm z branży TSL w Polsce i Europie, szukamy osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • Posługiwanie się angielskim w stopniu dobrym (min. B2)
  • Posiadanie praktycznej wiedzy z zakresu efektywnego wdrażania rozwiązań IT
  • Prowadzenie analizy biznesowej i systemowej
  • Znajomość technologii wymiany danych elektronicznych (EDI) oraz strukturę dokumentów np.: XML, EDIFACT, X12
  • Znajomość protokołów komunikacyjnych m.in. FTP, SFTP, AS2, HTTP
  • Dokumentowanie swojej pracy
  • Identyfikowanie obecnych i przyszłych potrzeb klienta
  • Umiętność budowania relacji z klientami
  • Znajomość języków skryptowych m.in. PERL, BASH
  • Znajomość systemów LINUX/UNIX

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie),
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmię,
  • Niezbędna narzędzia pracy (telefon, laptop),
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Pakiet zajęć sportowo-rekreacyjnych (Multisport),
  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Samodzielność w wykonywanych obowiązkach.

Obowiązki:

  • Udział w projektach integracji systemów informatycznych
  • Projektowanie i budowa map translacyjnych dokumentów EDI
  • Tworzenie dokumentacji technicznej oraz testowanie procesu wymiany danych

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Dodano dnia: 14-09-2018