Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Kontroler jakości

Lokalizacja: Mysłowice

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Mysłowice (śląskie, Polska)
Nr ref.: KJA/010/AOZ

Branża:

- Kontrola jakości
- Produkcja

Forma zatrudnienia: pełen etat

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Kontrola jakości gotowych komponentów - części samochodowe lub AGD

  • Prace pomocnicze wspierające produkcję lub magazyn

  • Analiza braków

  • Pomoc w kontroli końcowej produktu

Wymagania:

  • Zdolności manualne

  • Dobra koordynacja wzrokowa

  • Chęć do podjęcia pracy w systemie czterobrygadowym

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie

Oferta:

  • Praca od zaraz!

  • Przejrzyste warunki zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie

  • Stawka godzinowa

  • Możliwość uzyskania premii

  • Praca w systemie czterobrygadowym

  • Możliwość pracy w nadgodzinach - dla osób chętnych

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • Praca w stabilnej i renomowanej firmie

  • Wsparcie ze strony konsultanta Manpower

Dane kontaktowe:
Tel.: 600 408 663
Adres biura: ul. Małachowskiego 1a
Biuro czynne: pon.-pt., godz. 08:00 - 17:00

Dodano dnia: 14-09-2018