Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Asystentka biura z j. niemieckim

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie, Polska)

Branża:

- Call Center
- Administracja biurowa
- Inne

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: średnie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukuje osób do pracy w Nadarzynie na stanowisko: Asystentka biura z j. niemieckim

Zadania:

  • Telefoniczna obsługa klienta niemieckojęzycznego (bez sprzedaży!)

  • Umawianie dostaw wybranych artykułów do klientów

  • Rejestracja w systemie komputerowym wykonywanych zadań zgodnie z instrukcją

  • Analiza i wprowadzanie danych

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym

  • Miła aparycja głosu, kontaktowość

  • Chęć i motywacja do pracy

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie z branży archiwistyczno - logistycznej w Nadarzynie

  • Pracę w godzinach 08:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie do 6000 zł brutto

  • Pracę w młodym, przyjaznym zespole

  • Umowę o pracę

  • Benefity

Dodano dnia: 14-09-2018