Pracownik produkcji

Lokalizacja: Łaziska Górne

Ogłoszenie Agencja Pracy

Pracownik produkcji Miejsce pracy: Łaziska Górne (śląskie, Polska) Nr ref.: PPR/010/AOZ Branża: Forma zatrudnienia: pełen etat

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Aktywne wsparcie procesu produkcji plastikowych skrzynek oraz transporterów
  • Kontrola wizualna i jakościowa produkowanych detali
  • Oczyszczanie, gratowanie plastikowych skrzynek
  • Przygotowywanie do procesu wykonania nadruku, drobne prace porządkowe

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Zdolności manualne, dobry wzrok
  • Dokładność oraz sumienność

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia: wynagrodzenie stałe, system premiowy
  • Możliwość wejścia w struktury klienta po 6 miesiącach
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Dodano dnia: 14-09-2018