Analityk biznesowy IT

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Analityk biznesowy IT Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie, Polska) Nr ref.: 1103646 Forma zatrudnienia: kontrakt Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta - firmy z branży telekomunikacyjnej - poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Analityka Biznesowego IT

Realizacja: współpraca długofalowa
Stawka: do negocjacji

Zadania:

• Zbieranie i precyzowanie wymagań biznesowych
• Przygotowywanie raportów i sprawozdań
• Ścisła współpraca z działami merytorycznymi i różnymi projektami

Wymagania:

• Doświadczenie na stanowisku analityka biznesowego w branży telekomunikacyjnej
• Znajomość UML, BPML
• Umiejętność syntetycznego określania potrzeb i niezbędnych narzędzi oraz kroków
• Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
• Elastyczne godziny pracy
• Możliwość pogłębienia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na Polskim rynku telekomunikacyjnym (firma międzynarodowa)
• Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych
• Stała i długoterminowa współpraca pozwalająca na przejście do innych działów w firmie

Dodano dnia: 14-09-2018