.NET Developer

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie, Polska)
Nr ref.: 1110901

Forma zatrudnienia: kontrakt

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

.NET Developera

Lokalizacja: Warszawa / Poznań / Lublin

Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)

Długość projektu: 6 miesięcy

Obowiązki:

  • Projekt jest realizowany dla klienta z branży lotniczej.

  • Wykonanie wielokomponentowego systemu służącego do monitorowania oraz analizy pracy silników. System ma za zadanie kolekcjonować i agregować dane wygenerowane podczas eksploatacji silników.

  • System jest budowany w oparciu o platformę Microsoft Azure

  • System wykorzystuje, m. in. web aplikacje, Service Fabric, Event Hub, SQL oraz SQL DW, CosmosDB.

  • Wymagania:

  • Dobra znajomość języka C#

  • Dobra znajomość środowiska Visual Studio 2017

  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT

  • Dobra znajomość HTML5/JS/CSS3

  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych w C# z wykorzystaniem bibliotek NUnit oraz Moq

  • Dobra znajomość technologii ASP.NET MVC oraz WebAPI

  • Znajomość koncepcji Dependency Injection oraz doświadczenie w korzystaniu z implementujących ją framework’ów

  • Znajomość T-SQL oraz Entity Framework.

  • Znajomość zasad SOLID, podstawowych wzorców projektowych oraz dobrych praktyk programistycznych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na zrozumienie dokumentacji technicznej oraz swobodne porozumiewanie się z klientem

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w metodyce Scrum

  • Znajomość środowiska Visual Studio Team Services

  • Znajomość biblioteki KendoUI

  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych w JavaScript (Jasmine)

  • Doświadczenie w korzystaniu z komponentów Azure, m.in. Event Hub, Service Fabric, SQL DW.

Oferujemy:

  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport

  • Elastyczność formy zatrudnienia - m.in. umowa podwykonawcza (B2B) czy umowy cywilnoprawne

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ

Dodano dnia: 14-09-2018