Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Konsultant Siebel CRM

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie, Polska)
Nr ref.: 1110499

Branża:

- IT - Administracja
- IT - Rozwój oprogramowania

Forma zatrudnienia: kontrakt

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla jednego z naszych Klientów - branża telekomunikacyjna - poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Konsultanta Siebel CRM

Forma współpracy: B2B

Stawka: 850-950 pln netto+vat/md

Zadania:

  • Tworzenie i rozwijanie rozwiązań w obszarze CRM w oparciu o system Oracle Siebel

  • Współpraca przy tworzeniu analiz wykonalności dla projektów, wsparcie merytoryczne w trakcie implementacji projektów IT

  • Współpraca z użytkownikami biznesowymi w celu wykrywania błędów w działaniu aplikacji CRM

  • Nadzór nad integracją obszaru CRM z pozostałymi systemami

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w celu wdrażania zmian oprogramowania

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego Specjalisty/Konsultanta IT w obszarze CRM (głównie Oracle Siebel)

  • Wcześniejsze doświadczenie (min. 5 lat) w projektowaniu i budowie rozwiązań informatycznych w obrębie systemów CRM (głównie Oracle Siebel)

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień, metodyk i narzędzi dotyczących modelowania danych, procesów, analizy wymagań i projektowania architektury systemów IT

  • Bardzo dobra znajomość teorii i metodyk tworzenia systemów informatycznych

  • Język angielski B2

Mile widziane:

  • Znajomość innych systemów klasy CRM

  • Znajomość rozwiązań IT stosowanych w branży telekomunikacyjnej

  • Udział w zakończonych sukcesem wdrożeniach systemu Siebel

Oferujemy:

  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport

  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych

  • Elastyczność formy zatrudnienia - umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie

Dodano dnia: 14-09-2018