Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Industrial Engineer

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie, Polska)
Nr ref.: 1110802

Branża:

Forma zatrudnienia: pełen etat

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży motoryzacyjnej. W związku z rozwojem działalność na rynku polskim poszukujemy inżynierów z doświadczeniem w zakresie wdrażania lay-outów nowych lini produkcyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Znajomość filozofii Lean Manufacturing oraz zasad ergonomii.

  • Znajomość procesu montażu półautomatycznego.

  • Praktyczna znajomość obsługi program Auto Cad.

  • Bardzo dobra znajomości j. angielskiego (codzienne raportowanie w j. angielskim).

  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń (KAIZEN/ SMED).

  • Otwartość na wyjazdy zagraniczne.

Zakres obowiązków:

  • Optymalizacja wykorzystywanych maszyn produkcyjnych i zasobów ludzkich dla nowych uruchomień.

  • Tworzenie nowych i koordynacja obecnych procesów przepływu.

  • Koordynacja wdrażania lay-outów nowych linii produkcyjnych.

  • Organizowanie multidysyplinarnych warsztatów I szkoleń z zakresu optymalnego zarządzania.

  • Optymalizacja zużycia materiału.

  • Przygotowywanie konceptu stanowisk, makiet linii produkcyjnych.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

  • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe)

Dodano dnia: 14-09-2018