Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Senior .NET Developer

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie, Polska)
Nr ref.: 1110488

Branża:

- IT - Administracja
- IT - Rozwój oprogramowania

Forma zatrudnienia: kontrakt

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta - firmy konsultingowej - poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Forma zatrudnienia: B2B (via Hays)

Stawka: 80-100/h netto + VAT

Zadania:

  • Automatyzacja procesów CI/CD

  • Dokumentowanie prac programistycznych

  • Tworzenie aplikacji dla obszaru finansowego

  • Tworzenie rozwiązań z zakresu front-end i back-end

Wymagania:

  • Znajomość C#, .NET, TypeScript, Angular 2+ lub React , Web API, WCF, SQL, HTML5, MSSQL, Visual Studio, GIT, JIRA, Msbuild, TeamCity, Powershell

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Wiedza w testowaniu modułowym, automatyzacji testów

  • Umiejętność analizy wymagań użytkownika

  • Wiedza z zakresu metodyk projektowania systemów

  • Doświadczenie w pracy metodyką Agile

Mile widziane:

  • Certyfikaty MCTS: .NET Framework 4.0, ASP.NET Applications.

  • Znajomość interfejsów REST

  Oferujemy:

  • Perspektywę rozwoju

  • Długofalową współpracę

  • Różnorodność prowadzonych projektów

  • Pracę z nowymi technologiami

  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy

  • Benefity pozapłacowe na preferencyjnch warunkach: m.in. Medicover, Multisport

  • Zatrudnienie w oparciu o B2B

Dodano dnia: 14-09-2018