Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Kasjer-sprzedawca

Lokalizacja: Łódź

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Kasjer-sprzedawca
Miejsce pracy: Łódź (łódzkie, Polska)


Branża:

- Inne
- Obsługa klienta
- Sprzedaż
- Kasjerzy
- Inne


Forma zatrudnienia: pełen etat


Poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Kasjer-sprzedawca w sieci sklepów wędliniarsko-mięsnych w Łodzi




Opis stanowiska:



 




Wymagania:



- mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku lub w handlu




Oferujemy:



- pracę na pełen etat,



- umowa zlecenie,



- stawka godzinowa 16,50 zl brutto/h








Kasia 532 753 098




Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.


Dodano dnia: 14-09-2018

Reklama:

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji