Specjalista ds. Sprzedaży Układów Napędowych i Silników Elektrycznych

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Katowice (śląskie)

Branża:

- Engineering/Electronics/Technology
- Sales

Umiejętności:

- Prezentacje handlowe
- Pozyskiwanie klientów
- Automatyka
- energoelektronika
- Elektrotechnika
- Techniki sprzedaży i negocjacji
- Pozyskiwanie nowych klientów
- Doradztwo techniczne
- Sprzedaż
- Umiejętności sprzedaży
- Elektronika

W związku z rozwojem naszej organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży Układów Napędowych i Silników Elektrycznych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współpracę z Klientami w zakresie sprzedaży produktów ABB. Miejsce pracy: Katowice.

Zadania:

  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klientów;

  • Inicjowanie, rozwijanie i utrzymywanie relacji z Klientami;

  • Zapewnienie dostępu obecnym i potencjalnym Klientom do materiałów informacyjnych;

  • Pozyskiwanie i analiza zapytań ofertowych;

  • Wybór rozwiązania technicznego we współpracy z Działem Technicznym;

  • Przygotowanie ofert w zakresie technicznym i handlowym;

  • Monitorowanie złożonych ofert;

  • Analiza potrzeb rynku pod kątem oczekiwanych cech i parametrów produktu;

  • Śledzenie postępu technicznego oraz inicjowanie prac doskonalących rozwiązania produktu;

  • Prowadzenie prezentacji produktowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane elektryczne: energoelektronika, elektrotechnika, elektronika, automatyka);

  • Ogólna znajomość zagadnień z obszaru elektrotechniki i energoelektroniki;

  • Preferowane doświadczenie w pracy z Klientem Przemysłowym i Producentami Maszyn;

  • Minimum trzyletnie doswiadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Analityczność, otwartość, łatwość uczenia się;

  • Samodzielność, samodyscyplina i dobra organizacja pracy;

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Mozliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w róznych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Informacje dodatkowe:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony internetowej lub wybierajac przycisk „Aplikuj” na dole strony.

Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z pózn. zm.) dla potrzeb niezbednych do realizacji procesu rekrutacji”.

Dodano dnia: 14-09-2018