Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Inżynier Jakości (Smart Things)

Lokalizacja: mazowieckie

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Warszawa

Samsung SmartThings to lider rozwiązań inteligentnego domu (Smart Home). SmartThings oferuje otwartą platformę do zarządzania domowymi urządzeniami IoT. Ich użytkownicy mogą sterować za pośrednictwem aplikacji lub głosu: oświetleniem, systemami zabezpieczeń, kamerami, multimediami, jak i całą gamą innych urządzeń peryferyjnych.

W polskim oddziale R&D tworzymy Europejskie Centrum Doskonałości w obszarze IoT. Samsung jest czołowym graczem w tym obszarze i dalszym ciągu chcemy mieć bezpośredni wpływ na przyszłość technologii. Do naszego zespołu poszukujemy pełnych pasji ludzi, którzy chcą udoskonalać produkt Smart Things.

Zadania:

  • Przeprowadzanie testów manualnych.
  • Współpraca z deweloperami  w rozwiązywaniu problemów.
  • Analiza błędów.
  • Raportowanie wyników testów.

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza/doświadczenie w obszarze testów manualnych.
  • Skrupulatność i dociekliwość.
  • Zainteresowanie nowymi technologiami w obszarze IT.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Chęć rozwoju w obszarze automatyzacji testów.
  • Znajomość narzędzia Jira.
  • Certyfikat ISTQB.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie.
  • Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną).
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Kartę Multisport.
  • Kartę lunchową.
  • Dofinansowanie kursu języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego.

Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk "Aplikuj teraz".

Dodano dnia: 16-09-2018