Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

STAŻYSTA DZIAŁU IT

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie operacyjne użytkowników systemów komputerowych;
  • Wsparcie w administrowaniu systemami informatycznymi;
  • Bieżąca obsługa i monitoring systemów.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne, również studenci ostatnich lat;
  • Znajomość systemów Microsoft - Windows XP oraz 7, Active Directory;
  • Znajomość obsługi komputerów klasy PC;
  • Znajomość sieci LAN/WAN i protokołów sieciowych,
  • Podstawowa znajomość systemów klasy ERP oraz relacyjnych baz danych;
  • Mile widziana znajomość produktu Lotus oraz Google apps;
  • Komunikatywność;
  • Dokładność oraz sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu.

FIRMA OFERUJE:

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie – stawka rosnąca;
  • Kilkunastomiesięczny staż w międzynarodowej firmie produkcyjnej będącej liderem w branży automotive oraz możliwość pozostania w firmie – 70% Stażystów otrzymuje umowy na stałe;
  • Kartę Multisport;
  • Sponsorowane prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz bezpłatną opiekę medyczną na terenie zakładu,
  • Comiesięczną premię za wyniki zakładu, premię wakacyjną oraz świąteczną;
  • Konkursy na propozycje ulepszeń - dla zwycięzców wycieczki zagraniczne;
  • Ciekawe możliwości rozwoju oraz dostęp do narzędzi stosowanych wśród liderów branży automotive,
  • Pakiet szkoleń.

Dodano dnia: 16-09-2018