Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Programista C/C++

Lokalizacja: mazowieckie

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy zespołem zajmującym się rozwojem oprogramowania na urządzenia do odbioru telewizji cyfrowej: Telewizory Smart TV, Panele wielkoformatowe (LFD) oraz Dekodery telewizji kablowej i satelitarnej. Codziennie dbamy o to aby rozwiązania które dostarczamy były najwyższej jakości i dawały jak najwięcej satysfakcji naszym klientom. To dzięki naszej pracy Samsung konsekwentnie od wielu lat znajduje się na pierwszym miejscu w sprzedaży telewizorów cyfrowych. Pracując u nas będziesz miał okazję rozwijać technologie oraz produkty, które dziś nie są jeszcze dostępne na rynku.

Zadania:

  • Analiza wymagań biznesowych oraz ich bieżące wdrażanie.
  • Tworzenie architektury systemu.
  • Implementacja / wdrożenie systemu.
  • Koordynacja zadań projektowych i wspieranie młodszych stażem pracowników w rozwoju zawodowym - jeśli chcesz podjąć to wyzwanie.

Wymagania:

  • 3 i więcej lat doświadczenia zawodowego.
  • Bardzo dobra znajomość języka programowania C/C++
  • Dobra znajomość bibliotek STL / BOOST.
  • Znajomość UML.
  • Znajomość zagadnień programowania wielowątkowego.
  • Doświadczenie w pracy w projektach międzynarodowych.
  • Zarządzanie kodem ( P4 / GIT ).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Bardzo dobra komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem:

  • Wiedza z zakresu Digital Video Broadcasting– Digital Television.
  • Zarządzanie projektami.
  • Znajomość IPTV.

Oferujemy:

  • Udział w interesujących technicznie projektach.
  • Stały dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań informatycznych.
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną).
  • Kartę Multisport.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Kartę lunchową.
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego.
  • Możliwość nauki języka koreańskiego.

Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk "Aplikuj teraz".

Dodano dnia: 16-09-2018