Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Backend/Frontend/Fullstack Developer (Spring, VueJS, ELK)

Lokalizacja: mazowieckie

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Backend/Frontend/Fullstack Developer
(Spring, VueJS, ELK)

   Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Tworzenie globalnej platformy do monitorowania jakości oprogramowania i systemu zarządzania wiedzą (KMS).
  • Projektowanie wydajnych i wysoce skalowalnych rozwiązań zgodnie z obowiązującymi, dobrymi praktykami.
  • Projektowanie i wdrażanie przyjaznego UI i UX – kreatywność mile widziana!

Wymagania:

  • [backend] Dobra znajomość języka Java i technologii: Spring 4, Hibernate 5, Spock, MySQL, Elasticsearch
  • [frontend] Znajomość języka Javascript i technologii: VueJS 2, Sass, Webpack.
  • Doświadczenie w projektach komercyjnych i/lub open-source.
  • Znajmość QueryDSL, Ansible, ELK stack, Gatling, Selenium, MySQL Cluster (mile widziane).
  • Zainteresowanie obszarem dobrych praktyk programistycznych (Clean Code, wzorce programistyczne itp., zasady UX) (mile widziane).
  • Poczucie humoru  i chęć do wzajemnego dzielenia się wiedzą (konieczne).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie.
  • Przyjazną atmosferę pracy w pozytywnie zakręconym zespole.
  • Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną).
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Kartę lunchową.
  • Kartę Multisport.
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego.

Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk "Aplikuj teraz".

Dodano dnia: 16-09-2018