Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

PRACOWNIK SOCJALNY

Lokalizacja: Program SOS Wiosek Dziecięcych Karlino

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Program SOS Wiosek Dziecięcych Karlino (zachodniopomorskie, Polska)
Nr ref.: KAR/PS/0718

Branża:

- Administracja biurowa
- Edukacja / Szkolenia
- Inne

Forma zatrudnienia: pełen etat

STOWARZYSZENIE SOS WIOSKI DZIECIĘCE W POLSCE

to organizacja dobroczynna, której celem jest pomoc opuszczonym i osieroconym dzieciom

oraz podejmowanie działań umacniających rodziny zagrożone rozpadem. W swojej pracy kierujemy się zasadami Polityki Ochrony Dziecka. Wykorzystując międzynarodowe doświadczenie Stowarzyszenie realizuje z powodzeniem swoją misję w Polsce już od ponad 30 lat.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

GŁÓWNE ZADANIA NA WW. STANOWISKU:

  • Wspieranie procesu przyjęcia dzieci do rodziny SOS

  • Prowadzenie dokumentacji pracy z rodziną pochodzenia dziecka

  • Przeprowadzanie wywiadów środowiskowych

  • Współpraca z Rodzicami SOS i pracownikami zespołu psychologiczno-pedagogicznego

  • Współpraca z sądami rodzinnymi, samorządami lokalnymi, ośrodkami pomocy społecznej

  • Współpraca z instytucjami i organizacjami działającymi na rzecz dziecka i rodziny oraz specjalistami w celu przeciwdziałania i ograniczania skutków negatywnych zjawisk społecznych, które dotykają wychowanków i ich rodziny

  • Udział w procesach usamodzielniania wychowanków

NASZE WYMAGANIA:

  • Uprawnienia do zatrudnienia na stanowisku pracownik socjalny: posiadanie dyplomu ukończenia kolegium pracowników służb społecznych/ studiów wyższych na kierunku praca socjalna lub ukończenie studiów wyższych o specjalności praca socjalna/ spełnienie wymagań określonych w art. 116 ustawy z dnia 12 marca 2004r. o pomocy społecznej (Dz. U. z 2013 z późn. zm)

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku pracownik socjalny

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi/ rodzinami

  • Znajomość przepisów prawa właściwych dla realizacji zadań na stanowisku pracy

  • Umiejętność organizacji pracy własnej, komunikatywność

OFERUJEMY:

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego

  • Udział w superwizjach

  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w rozpoznawalnej międzynarodowej organizacji pozarządowej

  • Pakiet socjalny

  • Możliwość dofinansowania do prywatnej opieki medycznej

Prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego do 30.09.2018 r. poprzez Aplikuj teraz

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przez mnie danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji obecnie prowadzonej przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce z siedzibą w Warszawie przy Al. Wilanowskiej 309A (02-665 Warszawa) przez okres kolejnych 6 miesięcy. Zgodę można w każdym czasie cofnąć. Cofnięta zgoda pozostaje bez wpływu na wcześniejsze przetwarzanie danych osobowych dokonane na podstawie tej zgody.”

Jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na udział w innych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przez mnie danych osobowych w celu realizacji przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce z siedzibą w Warszawie przy Al. Wilanowskiej 309A (02-665 Warszawa) przez okres kolejnych 12 miesięcy. Zgodę można w każdym czasie cofnąć. Cofnięta zgoda pozostaje bez wpływu na wcześniejsze przetwarzanie danych osobowych dokonane na podstawie tej zgody.”

Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie „SOS Wioski Dziecięce w Polsce” z siedzibą w Warszawie (02-665), ul. Wilanowska 309A, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000056901, NIP: 5261033254, REGON: 012102926.

W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych, kontaktując się z nami pod adresem iod@sos-wd.org.”

Dodano dnia: 16-09-2018