Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. Exportu

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Katowice (śląskie, Polska)
Nr ref.: SdE

Branża:

- Sprzedaż
- Zakupy

Forma zatrudnienia: pełen etat

 Firma Handlowa z branży spożywczo-nabiałowej zatrudni

Opis stanowiska

  • nawiązywanie kontaktów ,budowanie więzi z istniejącymi oraz potencjalnymi klientami firmy

  • przygotowanie i prezentacja ofert handlowych

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • obsługa sprzedaży produktów-negocjowanie warunków transakcji

  • monitorowanie rynku i działań konkurencji

Wymagania

  • znajomość branży spożywczej na  rynkach zagranicznych

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe mile widziane

  • biegłą znajomość języka angielskiego

  • praktyczna znajomość technik sprzedaży , łatwość  rozmowy

  • dobra organizacja pracy

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie, system prowizyjny / podstawa + premia od sprzedaży

Osoby zainteresowane prosimy o składanie podań za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'.

Telefon kontaktowy: 885880230

Dodano dnia: 16-09-2018