Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Copywriter/redaktor - praca zdalna

Lokalizacja: Anywhere)

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: cała Polska, Polska

Branża:

- Marketing
- Media / Sztuka / Rozrywka
- Marketing internetowy i mobilny
- Inne
- Redakcja / Dziennikarstwo

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Agencja rekrutacyjna szuka osób do współpracy przy pisaniu tekstów na blogi/strony firmowe. Tematyka: praca za granicą.

Zadania: pisanie tekstów na bloga firmowego (ok. 8 tekstów miesięcznie [2 w tygodniu] o długości 2-4 tys. zzs) i na inne portale internetowe (ok. 2-3 teksty miesięcznie).

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji,

  • doświadczenie w pisaniu tekstów blogowych pod kątem SEO,

  • terminowość (!!),

  • lekkie pióro.

Zatrudnienie na podstawie umowy o dzieło (mile widziana współpraca B2B).

W mailu prosimy wpisać stawkę netto za miesięczne zlecenie lub 1 tekst lub 1 tys. zzs.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z linkiem do portfolio.

W przypadku braku portfolio, prosimy o przesłanie CV i wklejenie 3-4 linków do tekstów napisanych przez siebie i opublikowanych w internecie pod własnym nazwiskiem albo o napisanie blogowego tekstu próbnego (2-4 tys. zzs) na temat "Dlaczego warto pracować w Tyrolu?".

Dodano dnia: 16-09-2018