Pracownik Produkcji - zapraszamy też studentów!

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Poznań (wielkopolskie, Polska)
Nr ref.: PP/SMA/092018

Branża:

- Produkcja
- Praca fizyczna

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: w trakcie nauki

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie dla naszego Klienta z branży poligraficznej i reklamowej poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Kogo poszukujemy?

  • osób potrafiących obsługiwać szlifierkę! (nawet w podstawowym zakresie), posiadających zdolności manualne

  • mile widziany status studenta!

Co oferujemy?

  • umowę zlecenie i wynagrodzenie ok. 3000 zł brutto

  • pracę na cały etat

  • wolne weekendy

  • możliwość zdobycia doświadczenia na rynku pracy

Główne zadania:

  • docinka produktu na początku produkcji

  • wykonanie innych prac zleconych przez przełożonego np. ostrzenie narzędzi

Zainteresowała Cię oferta?
Dołącz już teraz do naszego zespołu!

Więcej informacji pod numerem: 503 075 956

Dodano dnia: 16-09-2018