Prace w laboratorium

Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle (opolskie, Polska)
Nr ref.: JD/PL/09/2018

Branża:

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: zawodowe

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o to jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferująca pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych klientów, który jest wiodącym przedsiębiorstwem w dziedzinie obróbki zdjęć, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Opis stanowiska:

- praca w laboratorium na dziale wysyłki i poligrafii, która polegają na wykonywaniu prostych,

manualnych czynności związanych z: kompletowaniem towaru, kontrolowaniem jakości, wykładaniem materiału do maszyn drukujących, wykonywaniem prostych prac introligatorskich

- praca na dziale wysyłki związane są z obsługą programu komputerowego

Wymagania:

- dokładność

- sumienność

- sprawność ruchowa

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- praca w okresie październik/grudzień

- miłą atmosferę w pracy

- możliwość dłuższej współpracy

- praca na umowę zlecenia

CV

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt bezpośredni na adres:

Agencja Pracy OTTO

Opole, ul. 1 Maja 3-5

telefon: 77 407 94 71 lub 519 688 194

lub o przesyłanie aplikacji na adres mailowy z dopiskiem "Prace w laboratorium"

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji."

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. (wszystkie dane rejestrowe dostępne są na stronie www.ottoworkforce.pl). Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem http://rodo.ottoworkforce.pl/pdfs/zgody_pl/recruitment_pl.pdf

Dodano dnia: 16-09-2018