Kontroler Jakości

Lokalizacja: Anywhere)

Ogłoszenie Agencja Pracy

Kontroler Jakości Miejsce pracy: pomorskie, Polska Nr ref.: KJ Branża: - Kontrola jakości - Praca fizyczna - Produkcja Forma zatrudnienia: pełen etat

Dekpol S.A. jest prężnie rozwijającą się firmą z 25 letnim doświadczeniem na rynku. Swoje sukcesy zawdzięcza sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • bieżąca kontrola jakości produkowanych elementów
  • wykonywanie czynności kontrolnych na poszczególnych etapach procesu produkcji
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji, raportów pomiarowych, raportów niezgodności
  • praca w trybie zmianowym

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • znajomość metod i technik pomiarowych (pomiary suwmiarką, mikrometrem, średnicówką itp.)
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość procesów spawania, obróbki skrawaniem, cięcia termicznego
  • mile widziane uprawnienia z zakresu badań wizualnych VT1,VT2 oraz MT

Firma oferuje:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o pewnej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne warunki pracy
  • udział w nowych, ciekawych projektach
  • możliwość realizacji celów zawodowych
  • szansę na realizowanie własnych pomysłów
  • dodatkowe narzędzia pracy

Aplikacje prosimy składać za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'

Dodano dnia: 16-09-2018