Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Kontroler Jakości

Lokalizacja: Anywhere)

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: pomorskie, Polska
Nr ref.: KJ

Branża:

- Kontrola jakości
- Praca fizyczna
- Produkcja

Forma zatrudnienia: pełen etat

Dekpol S.A. jest prężnie rozwijającą się firmą z 25 letnim doświadczeniem na rynku. Swoje sukcesy zawdzięcza sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • bieżąca kontrola jakości produkowanych elementów

  • wykonywanie czynności kontrolnych na poszczególnych etapach procesu produkcji

  • prowadzenie bieżącej dokumentacji, raportów pomiarowych, raportów niezgodności

  • praca w trybie zmianowym

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne

  • znajomość metod i technik pomiarowych (pomiary suwmiarką, mikrometrem, średnicówką itp.)

  • znajomość rysunku technicznego

  • znajomość procesów spawania, obróbki skrawaniem, cięcia termicznego

  • mile widziane uprawnienia z zakresu badań wizualnych VT1,VT2 oraz MT

Firma oferuje:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o pewnej pozycji rynkowej

  • atrakcyjne warunki pracy

  • udział w nowych, ciekawych projektach

  • możliwość realizacji celów zawodowych

  • szansę na realizowanie własnych pomysłów

  • dodatkowe narzędzia pracy

Aplikacje prosimy składać za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'

Dodano dnia: 16-09-2018