Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

PHP Developer

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Poznań (wielkopolskie, Polska)
Nr ref.: 1111922

Branża:

- IT - Administracja
- IT - Rozwój oprogramowania

Forma zatrudnienia: kontrakt

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Realizacja: długoterminowa współpraca

Forma współpracy: B2B

Zadania:

  • Utrzymanie i rozwój systemów wspierających sieć sprzedaży

  Wymagania:

  • Wiedza z zakresu architektury systemów

  • umiejętność pracy przy wielu projektach

  • Znajomość PHP, CSS, HTML5 JS, SQL, webservices (REST, SOAP)

  • Praktyczna znajomość: GIT, Symfony, Zend

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o B2B

  • Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Dodano dnia: 16-09-2018