Młodszy specjalista IT z językiem niemieckim

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Katowice (śląskie)
Nr ref.: KAT/GER/2018

Umiejętności:

- Niemiecki
- Niemiecki - biegle
- język niemiecki /poziom zaawansowany
- Angielski komunikatywny.
- Angielski
- Język niemiecki B2
- German fluent, written and spoken
- jęz. angielski
- Język angielski komunikatywny

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC. Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

Zadania:

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klienta w języku niemieckim

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem

  • Udzielanie informacji klientom i pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych

  • Prowadzenie rejestru zgłaszanych problemów i wniosków

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)

  • Komunikatywna znajmość języka angielskiego (A2)

  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenia grupowe)

  • Szkolenia przed przystąpieniem do pracy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Jasną ścieżkę kariery

Dodano dnia: 20-09-2018