End User Computing Expert

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)

Zadania na stanowisku:

  • Rozwiązywanie problemów oraz incydentów level 2 związanych ze środowiskiem IT / Telco

  • Budowanie oraz utrzymywanie centrów eksperckich w  Grupie IPF

  • Definiowanie standardów, wymagań oraz zasad operacyjnych z obszaru centrów eksperckich

  • Zarządzanie pojemnością środowiska IT, dostępnością aplikacji oraz kosztami i licencjami z zakresu EUC

  • Rozwój i utrzymywania systemów monitoringu w zakresie EUC

  • Koordynowanie projektów IT z obszaru EUC

  • Ciągłe rozwijanie obszaru EUC poprzez poszukiwanie nowych oraz innowacyjnych rozwiązań i technologii

Wymagania:

  • Posiadasz minimum 3lata doświadczenie w zakresie Desktop Engineering and Management

  • Znasz biegle systemy operacyjne  Windows 7/10

  • Masz doświadczenie z co najmniej jednym z poniższych narzędzi: Microsoft Deployment Toolkit, PowerShell, WSUS, Baramundi etc.

  • Posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu Active Directory, Windows Operating System, Office 2013/2016/365 oraz administrowania politykami grupowymi

  • Znasz dobrze następujące procesy ITIL Event Management, Problem Management, Capacity Management, Availability Management

Oferujemy:

  • Przyjazną, otwartą kulturę organizacyjną – ponad 50% naszych Pracowników jest z nami od ponad 5 lat

  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, system premiowy i ciekawe programy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami

  • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna, platforma z kafeterią benefitów)

  • Dzień urlopu na działania w ramach wolontariatu

  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (ubezpieczenie na życie i pakiet rekreacyjno-sportowy)

  • Możliwość uczestnictwa w programie wolontariatu Pracowniczego, dofinansowanie pasji Pracowników

Dodano dnia: 21-09-2018