Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Web Designer UI/UX

Lokalizacja: Sosnowiec

Ogłoszenie Bezpośrednie

tl;dr Poszukujemy genialnych designerów. Aplikuj tutaj → http://wpk.io/join

Jesteś doświadczonym Web designerem? Znasz się na UI/UX? Chcesz rozwijać swoje zainteresowania w dynamicznie rozwijającym się zespole, realizując międzynarodowe projekty?
Właśnie Ciebie potrzebujemy! :)

Kim jesteśmy?
Massive Pixel Creation działa na rynku od ponad dekady. Dostarczamy w 100% profesjonalne usługi oraz rozwiązania webowe zachowując przy tym rodzinną atmosferę w firmie. MPC tworzą młodzi ludzie pełni pasji, chęci rozwoju i zaangażowania. Nasza firma przez lata pracy zdobyła wiele nagród, jesteśmy jednym z nielicznych Power Elite Authorów na Envato Marketplaces. Prowadzimy także portal usługowy WPKraken.io zajmujący się szeroko rozumianym web developmentem oraz designem, skupiającym się na platformie WordPressie.

Jak już wiesz, poszukujemy kreatywnych / ambitnych / inteligentnych osób, które wesprą nasz zespół. Będziesz pracować z klientami takimi jak: Lexus, Twitch, EuroMaster, InterMarine, Bushari, Volvo czy Placester. Nasi klienci pochodzą z ponad 160 krajów.

Obowiązki i Wyzwania
Jak już wiesz, poszukujemy genialnych / ambitnych / inteligentnych osób, które wesprą zespół obsługujący nasz portal WP Kraken. Będziesz pracować z renomowanymi markami takimi jak: Lexus, Twitch, EuroMaster, InterMarine, Placester, Bushari, Volvo, Suzuki, Toyota lub właścicielem warzywniaka z południowej Nigerii (rozstrzał mamy duży). Nasi klienci pochodzą z ponad 160 krajów, ich liczba sięga prawie 50 000. Posiadamy także stałych klientów obsługiwanych przez osobne zespoły oraz wewnętrzne projekty do których z czasem będziesz miał możliwość dołączyć.

Do twoich obowiązków będzie należeć:
- Projektowanie stron/szablonów/aplikacji webowych wdrażanych przez naszych inżynierów,
- Komunikacja z klientem w języku angielskim w formie pisemnej bądź rzadziej ustnej.

Poszukujemy ludzi którzy zaangażują się w naszą firmę, a nie freelancerów, którzy będą nas traktować jak źródło projektów. W MPC wszyscy mają prawo głosu i staramy się utrzymywać miłą rodzinną atmosferę.

Czego Oczekujemy?
- Doświadczenia na stanowisku Web Designer potwierdzonego portfolio,
- Znajomość narzędzi do prototypowania,
- Rozumienie zagadnień UI, UX oraz Typografii,
- Samodzielności,
- Znajomości języka Angielskiego B1+,
- Komunikatywności,
- Odpowiedzialności,
- Chęci rozwoju,
- Otwartości,
- Poczucia Humoru,
- Ambicji.

Mile Widziane
- Znajomość Figma,
- Doświadczenia w projektowaniu pod platformę WordPress,
- Bogate portfolio,
- Praca na miejscu w biurze w Sosnowcu.

Co Oferujemy?
Pracę w młodym zespole ponad 20 osób, elastyczne godziny pracy, wolność wyboru oraz swobodę podejmowania decyzji. Uczestniczenie w budowaniu szybko rozwijającej się firmy.

Możliwość pracy zdalnej, jednak w tym wypadku mile widziana jest możliwość spotkania się raz na 1-2 miesiące.

Benefity:
- Prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
- Ubezpieczenie grupowe,
- Karta Multisport,
- Lekcje języka angielskiego z Native Speakerem,
- Możliwość pracy zdalnej jeden dzień w tygodniu,
- Chill out room: PS4, Shisha oraz kolekcją gier planszowych,
- Premie świąteczne,
- Co miesięczne premie dla pracowników (wybierane w formie głosowania),
- DevTalk - szkolenia wewnątrz firmowe,
- Świeże owoce oraz orzechy,
- Dofinansowanie dla osób dojeżdżających dalej niż 30km,
- Służbowy laptop oraz stanowisko z dwoma monitorami w standardzie,
- Biblioteczka książek branżowych (zamawianych według zgłoszeń pracowników),
- Dostęp do materiałów premium: Tuts+, Laracast etc.
- Wyjścia integracyjne,
- W pełni wyposażona przestrzeń kuchenna,
- Firmowa gra w piłkę nożną,
- Pieszczoty z Huskim (psem),
- Kawa, herbata oraz inne napoje,
- Rodzinna atmosfera.

Brzmi ciekawie? Czekamy na Ciebie!
Aplikujesz przez nasz formularz → http://wpk.io/join

Dodano dnia: 01-10-2018