Specjalista ds. marketingu internetowego

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Profil pracownika:
Doświadczenie w prowadzeniu działań optymalizacyjnych SEO (onsite i offsite)
Praktyczna wiedza na temat procesu pozycjonowania stron w wyszukiwarce Google
Umiejętność tworzenia i optymalizacji contentu / SEO copywriting
Łatwość pisania tekstów marketingowych, tzw. „lekkie pióro”
Zaawansowana znajomość Google Analytics, Tag Manager, Search Console
Co najmniej podstawowa znajomość HTML
Mile widziane doświadczenie w pracy w systemach CMS
Swobodne posługiwanie się angielskim – konieczne
Dobre predyspozycje analityczne

Obowiązki:
Analiza stron internetowych pod kątem SEO i rekomendacje usprawnień (weryfikacja jakości tekstów i aktualności informacji)
Przeprowadzanie audytów SEO i ich wdrażanie na stronach www firmy
Inicjatywa w zakresie nowych pomysłów na rozwój SEO / content marketingu
Praca w systemie CMS – redakcja i optymalizacja treści na stronie www
Wspomaganie procesu tworzenia i promocji contentu
SEO link building
Analiza i optymalizacja prowadzonych działań (Google Analytics)
Koordynacja współpracy z dostawcami usług SEO/PPC

Oferujemy:
Szereg intensywnych szkoleń produktowych
Szansę realizacji ciekawych projektów marketingowych w sektorze finansowym
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Nowe wyzwania, rozwój zawodowy
Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
Przyjazną i otwartą atmosferę pracy
Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
Dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych

Dodano dnia: 15-10-2018

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy