Support Specialist

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

O Firmie:

edrone to eCRM stworzony dla e-sklepów. Zwycięzca konkursu “Best in Cloud 2017” magazynu ComputerWorld oraz najlepszy CRM według CIO z listy TOP100. Zakwalifikowany do shortlist Collision Conf w Nowym Orleanie. Wyróżniony przez Amazon Web Services.

Opis stanowiska:
- Koordynacja i prowadzenie kampanii marketingowych z wykorzystaniem systemu edrone dla sklepów internetowych z Polski i Europy.
- Opracowanie strategii do e-mail marketingu i automatyzacja procesów marketingowych dla kluczowych klientów
- Wprowadzanie modułów Marketing Machine, odpowiadających za personalizację treści w sklepach internetowych.
- Tworzenie kampanii marketingowych w oparciu o programy partnerskie i Marketing Automation
- Współpraca z działem handlowym oraz IT
- Analiza i optymalizacja kampanii marketing automation
- Stały monitoring, analiza efektywności i optymalizację podejmowanych działań
- Udział w rozwoju narzędzia edrone eCRM.

Wymagania:
- Znajomość tematyki Marketing Automation
- Doświadczenie w przygotowywaniu wysyłek e-mailingowych lub marketing automation
- Znajomość i doświadczenie w obsłudze jednego z systemów e-mailingowych (np. FreshMail, MailChimp lub inne.)
- Doświadczenie w tworzeniu strategii marketingowych
- Znajomość najlepszych praktyk marketingowych z naciskiem na Digital Marketing i Marketing Automation
- Podstawowa znajomość HTML
- Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
- Kreatywność i Inicjatywa
- Zaangażowanie oraz doskonała organizacja pracy
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywanie relacji z klientami

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
- Progresywne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
- Indywidualną ścieżkę kariery.
- Pracę przy ambitnych i prestiżowych projektach dla znanych marek
- Wkład w rozwój autorskiego narzędzia
- Brak podejścia projektowego i sprintów
- Dostęp do fachowej biblioteczki (Marketing)
- Stałą integrację wewnątrz zespołu
- Udział w spotkaniach branżowych
- Pracę w przyjaznym, dynamicznie się rozwijającym zespole specjalistów
- Własny system szkoleń z najnowszych trendów i narzędzi marketingu internetowego
- Pracę w nowoczesnym, nowym, dobrze wyposażonym biurze w centrum Krakowa
- Pracę na nowoczesnym, mobilnym sprzęcie

Dodano dnia: 23-10-2018

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy