Młodszy Konsultant ds. Serwisu

Lokalizacja: Bydgoszcz

Ogłoszenie Bezpośrednie

Asseco Poland poszukuje osoby chętnej do nauki i rozwoju do pracy przy dużych systemach dla służby zdrowia. Oferujemy możliwość nauki od doświadczonych specjalistów, rozwój w kierunku testowania aplikacji lub analizy biznesowo-systemowej. Brzmi ciekawie? Zachęcamy do aplikowania!

Zakres zadań:
• Praca na I i II linii wsparcia dla systemu opieki zdrowotnej (przyjmowanie i obsługa zgłoszeń)
• Udzielanie klientom konsultacji w zakresie funkcjonowania systemów wspierających zarządzanie
• Wsparcie klienta w procesach zarządzania aplikacją (instalacja nowych wersji aplikacji, administracja, parametryzacja, konfiguracja)
• Tworzenie i aktualizacja dokumentacji
• Testowanie nowych lub modyfikowanych funkcjonalności aplikacji

Oczekiwania:
• Wykształcenie wyższe - kierunki techniczne (lub student ostatnich lat)
• Podstawowa znajomość języka SQL - konieczne
• Komunikatywność
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• Chęć nauki i rozwoju
• Dostępność w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku

Mile widziane:
• Znajomość zagadnień testowania systemów informatycznych
• Pierwsze doświadczenie w I linii wsparcia (service desk)
• Znajomość UML
• Znajomość algorytmów

Benefity:
• Praca w największej spółce IT
• Dostęp do zaawansowanych technologii
• Szkolenia
• Kursy językowe
• Multisport
• Prywatna opieka medyczna
• Ubezpieczenie grupowe
• Wyjazdy integracyjne
• Drużyna Active Team
• Owocowe poniedziałki

Dodano dnia: 20-11-2018