Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Brand Manager

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Bezpośrednie

Software house Crafton zrzesza pasjonatów technologii internetowych pracujących dla największych marek z całego świata. Nieustannie otwieramy się na nowe rynki. Niedawno uruchomiliśmy pierwszy oddział na Bliskim Wschodzie. W związku z tym, szukamy osoby na stanowisko Brand Managera. Jeśli w pracy cenisz sobie przede wszystkim dobrą atmosferę a przy tym jesteś nastawiony na rozwój swoich kompetencji – aplikuj już dziś. U nas umiejętności znaczą więcej niż CV!

Twoje zadania:
• Opracowanie strategii marketingowej firmy i koordynowanie zespołu, który wprowadzi ją w życie
• Analiza trendów, poszukiwanie pomysłów i nieszablonowych rozwiązań
• Tworzenie tekstów marketingowych wykorzystywanych na stronach www, blogach i mediach społecznościowych

Oczekujemy od Ciebie:
• Świetnej znajomości języka angielskiego
• Zapału i umiejętności pracy pod presją czasu
• Znajomości zagadnień z marketingu i technologii internetowych
• Umiejętności pracy w zespole i chęci do zarządzania nim

Oferujemy Tobie:
• Stabilną pracę w jednym z najlepszych software house’ów
• Realny wpływ na rozwój naszej firmy
• Ogromną szansę na poszerzenie kompetencji
• Coroczne zagraniczne wyjazdy integracyjne
• Samodzielność i niezależność w wykonywaniu zadań.

Jeśli czujesz, że potrzebujemy właśnie Ciebie, napisz do nas na: praca@crafton.pl i już̇ teraz rozpocznij naszą wspólną̨ przygodę̨!

Dodano dnia: 30-11-2018

Crafton

Zobacz wszystkie oferty Crafton

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy