Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Starszy inżynier uczenia maszynowego (machine learning)

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Wymagania:
Kilkuletnie doświadczenie w projektach związanych z uczeniem maszynowym
Wykształcenie wyższe: Informatyka, Matematyka lub kierunki pokrewne
Bardzo dobra znajomość algorytmów uczenia maszynowego
Bardzo dobra znajomość algorytmów związanych z głębokim uczeniem
Bardzo dobra znajomość jednego z języków Python/Scala/R
Umiejętność pracy w zespole
Znajomość języka angielskiego (min. B2)
Mile widziana znajomość zagadnień z obszaru usług finansowych

Obowiązki:
Analiza i modelowanie danych
Tworzenie algorytmów uczenia maszynowego dla usług finansowych (wykrywanie oszustw finansowych, przewidywanie przepływów finansowych, przetwarzanie obrazów itp.)
Udział w tworzeniu kompletnych rozwiązań (od projektowania po końcową implementację)
Integracja modeli AI/ML z innymi rozwiązaniami
Współpraca z zespołami projektowymi

Oferujemy:
Pracę przy tworzeniu rozwiązań sztucznej inteligencji w projektach z obszaru finansów
Możliwość poszerzania horyzontów poprzez szkolenia oraz wymianę wiedzy w zespole
Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
Współpracę z doświadczonymi specjalistami
Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
Inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem
Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
Pracę na pełen etat w przyjaznej atmosferze
Dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych
Spotkania integracyjne
Miejsce parkingowe

Dodano dnia: 05-12-2018

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy