Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Programista ERP

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Bezpośrednie

Firma DPS Systems Sp. z o.o., która jest największym partnerem firmy BPSC S.A. w zakresie kompleksowego wdrażania i serwisowania systemu klasy ERP/MRP II Impuls EVO. Główne aspekty naszej działalności to doradztwo w wyborze optymalnych rozwiązań, projektowanie, wdrażanie i zarządzanie systemami informatycznymi poszukuje osób do pracy na stanowisku:

PROGRAMISTA ERP

Główne zadania na stanowisku:

* realizacja projektów programistycznych dotyczących:
– rozszerzeń systemów ERP,
– integracji systemów ,

* tworzenie dedykowanych pod Klienta rozwiązań programistycznych,
* tworzenie dokumentacji programistycznej.

Czego oczekujemy:

* znajomości bazy danych Oracle i języka PL/SQL,
* znajomości programowania obiektowego i jednego z języków C#, C++, JAVA,
* umiejętności analitycznych,
* umiejętności pracy w zespole,
* dyspozycyjności.

Mile widziane:

* znajomość Visual Studio 2008/2010,
* znajomość Crystal Reports,
* doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP / MRP II.

Co oferujemy:

* atrakcyjne wynagrodzenie + system motywacyjny,
* zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/B2B,
* dużą samodzielność w realizacji projektów programistycznych,
* możliwość wdrażania własnych pomysłów, udział w ciekawych i niestandardowych projektach,
* ciekawą i rozwojową pracę w organizacji o silnej pozycji na rynku,
* pakiet medyczny, kartę sportową.

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie swojego CV na adres: kariera@dps-software.pl w tytule maila wpisując: "Programista ERP/KAT".

Proszę o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-676, na ulicy Postępu 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności."

Dodano dnia: 11-12-2018

DPS Systems Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty DPS Systems Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy