Programista C++

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Numer referencyjny: PC/A
Gdańsk, Katowice, Kraków, Warszawa

Wymagania:

Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
Praktyczna znajomość C++ w zakresie aplikacji interakcyjnych
Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Pomysłowość
Orientacja na znajdowanie rozwiązań
Chęć uczenia się i poznawania nowych technologii
Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej

Obowiązki:

Projektowanie rozwiązań programistycznych według wskazanych wymagań i opisu zadania,
Rozwój modułów oprogramowania
Przeprowadzanie testów developerskich (w tym automatyzacja)
Wsparcie techniczne i rozwiązywanie problemów związanych z działaniem oprogramowania
Sporządzanie dokumentacji technicznej oprogramowania

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
Współpracę z doświadczonymi specjalistami
Pracę w zespole realizującym duży projekt, bardzo ciekawy merytorycznie i technologicznie
Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń

Osoby zainteresowane ofertą pracy w Comarch prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej online na stronie kariera.comarch.pl oraz o załączenie CV. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów, dostępna jest na stronie ankiety rekrutacyjnej.

Dodano dnia: 14-12-2018

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy