Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Praktykant w Dziale Szkoleń

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Nasi pracownicy to ludzie, którzy mają odwagę spełniać swoje marzenia. KPMG wspiera te pasje i tworzy przyjazne środowisko do ich realizacji.

Robimy wiele, aby utrzymać pozycję jednego z najbardziej atrakcyjnych pracodawców świata.

KPMG to międzynarodowa sieć firm audytorsko-doradczych.  Od 27 lat świadczymy w Polsce usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego oraz szeroko pojętego doradztwa biznesowego dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki. Kompleksowe usługi prawne świadczy stowarzyszona z KPMG Kancelaria prawnicza D.Dobkowski. Naszą przewagą jest wiedza ponad 189 000 pracowników w 152 krajach. W biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Łodzi i we Wrocławiu zatrudniamy łącznie ponad 1800 osób.

Aktualnie do naszego Biura w Warszawie szukamy osoby na stanowisko Praktykanta w Dziale Szkoleń.

Zakres obowiązków:

•wsparcie administracyjne przy organizacji i koordynacji szkoleń (w tym rejestracja uczestników na szkolenia, logistyka szkoleń, pomoc przy rozliczaniu kosztów)

•wsparcie przy utrzymaniu danych w bazach szkoleniowych (SAP i SuccessFactors)

•tworzenie raportów i statystyk na potrzeby działu

•wsparcie administracyjne przy implementacji nowych systemów HR

•wparcie przy tworzeniu materiałów szkoleniowych (w tym e-learningów)

•wsparcie zespołu szkoleń w bieżących zadaniach

Od kandydatów oczekujemy:

•bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

•umiejętności obsługi pakietu MS Office

•dobrej umiejętności zarządzania czasem i priorytetyzacji zadań

•komunikatywności i otwartości

•zaangażowania oraz inicjatywy

•czynnego prawo jazdy kategorii B (mile widziane)

•dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin (40 h/tyg.)

Dlaczego warto pracować w KPMG?

•Płatne praktyki

•Możliwość stałego zatrudnienia po zakończeniu praktyk (ponad 80% naszych obecnych pracowników to nasi byli praktykanci),,

•Stałe możliwości nauki i rozwoju, w tym zdobycie międzynarodowych certyfikatów związanych z realizowanymi projektami,

•Dobra atmosfera

•Międzynarodowe środowisko pracy

•Ciekawe i innowacyjne projekty

•Program Corporate Wellness

•Nowoczesna przestrzeń biurowa

•Drużyny sportowe, imprezy integracyjne

 Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji korzystając z opcji  "Apply to job"

KPMG Sp. z o.o., Dział Human Resources, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

 © 2018 KPMG Sp. z o.o. jest polską spółką z ograniczoną odpowiedzialnością i członkiem sieci KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Cooperative („KPMG International”), podmiotem prawa szwajcarskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dodano dnia: 21-12-2018

KPMG w Polsce

Zobacz wszystkie oferty KPMG w Polsce