Java Developer

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Ework Group jest wiodącą siecią niezależnych konsultantów i liderem na rynku skandynawskim. Działamy w sektorach IT, telekomunikacji, nowych technologii oraz rozwoju biznesu. Zajmujemy się outsourcingiem kompetencyjnym, rekrutacją specjalistów oraz konsolidacją dostawców. Współpracujemy z ponad 9000 konsultantów świadczących usługi dla ponad 170 klientów. W Polsce istniejemy od 2015 roku przekształcając oblicze rodzimej branży IT. Dołącz do nas!
Dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w wytwarzaniu oprogramowania, poszukujemy osoby na stanowisko Java Developer. Osoba pracująca przy tym projekcie będzie odpowiedzialna za rozwój aplikacji w języku Java w projektach dla branży telekomunikacyjnej.

Miejsce pracy: Asseco Poland S.A.

Asseco Poland jest największym polskim producentem oprogramowania notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Ponad 25 lat tworzy zaawansowane technologicznie oprogramowanie, dla firm z kluczowych dla gospodarki sektorów.

Główne zadania:

Rozwijanie aplikacji w języku Java w projektach dla branży telekomunikacyjnej
Wsparcie i rozwój istniejącego systemu backend
Weryfikacja rozwiązań funkcjonalnych i rekomendowanie usprawnień

Profil idealnego kandydata:

Powyżej 3 lat doświadczenia w Springu i Hibernate.
Wiedza na temat optymalizacji kodu, architektury restowej, optymalizacji rozwiązań javovych.
Wiedza z zakresu SSO (logowanie poprzez certyfikaty lub kartę i możliwość dostania się do innej aplikacji)

Oferujemy:

B2B lub umowę o pracę
Widełki płacowe: 125-140zł/h netto + VAT
Jasne warunki współpracy zarówno z Ework, jak i klientem
Bieżące wsparcie podczas trwania współpracy
Opiekę medyczną
Ubezpieczenie na życie
Pakiet Multisport
Dofinansowanie szkoleń
Praca w największej spółce IT
Dostęp do zaawansowanych technologii

Nie zwlekaj, aplikuj!

Dodano dnia: 24-12-2018

Ework Group Poland

Zobacz wszystkie oferty Ework Group Poland

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy