Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Architekt Systemów Informatycznych

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Opis stanowiska:

Projektowanie rozwiązań infrastrukturalnych dla klientów z sektora publicznego
Przygotowywanie wkładu merytorycznego do ofert w ramach przetargów publicznych
Utrzymywanie relacji biznesowych z klientami i partnerami technologicznymi

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne

Znajomość jednego z poniższych obszarów:

> środowiska serwerowe x86-64bit
> pamięci masowe (macierze dyskowe, biblioteki taśmowe, sieć SAN)
> rozwiązanie w zakresie wirtualizacji serwerów lub stacji roboczych
> rozwiązania do wykonywania kopii bezpieczeństwa i archiwizacji

Umiejętność projektowania architektury sprzętowej dla systemów informatycznych
Znajomość zagadnień dotyczących wydajności i niezawodności systemów informatycznych
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Umiejętność prowadzenia prezentacji
Łatwość nawiązywania kontaktów
Umiejętność szybkiego uczenia się
Odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

Pracę w dużej stabilnej polskiej firmie na umowę o pracę
Możliwość dalszego rozwoju osobistego
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy
Współpracę z doświadczonymi specjalistami
Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
Inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem
Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
Pracę na pełen etat w przyjaznej atmosferze
Dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych
Świetną atmosferę w zespole oraz mnóstwo technicznych wyzwań do rozwiązania.

Dodano dnia: 03-01-2019

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy