Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. Wdrożeń IT/Release Engineer

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Agencja Pracy

Grupa Morele posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku e-commerce. Dzięki koncentracji na nowoczesnych technologiach oraz ciągłemu usprawnianiu struktury organizacyjnej z roku na rok utrzymuje wysoką dynamikę wzrostu na poziomie kilkudziesięciu procent.

Wartości które spajają naszą ponad 500 osobową załogę to otwartość, prawość i koleżeńskość. Aktualnie poszukujemy osoby gotowej na wyzwania związane z pracą w Departamencie IT na stanowisko:

Specjalisty ds. Wdrożeń IT/Release Engineer

Współtwórz z nami Morele.net - najszybciej rozwijające się sklepy internetowe. APLIKUJ!!

TWOJE ZADANIA:

Twoim zadaniem będzie przygotowywanie i wdrażanie kolejnych wersji aplikacji używanych na wewnętrzne potrzeby firmy. Będziesz odpowiedzialny za tworzenie nowych środowisk, administrowanie baz danych oraz implementowanie na serwery zmian ze zdalnego repozytorium.

Zagłębisz się w pasjonującym świecie automatyzacji w celu udoskonalenia procesu wdrożeń.

Będziesz również:

  • nadzorować i konfigurować wykonywanie skryptów automatycznych używając GitLab/Jenkinsa,
  • wspierać dział testów przy utrzymaniu środowisk testowych,
  • tworzyć skrypty automatyzujące w Ansible’u,
  • programować w Bashu,
  • uczestniczyć w bieżących projektach.

Jeżeli interesuje Cię DevOps i zagadnienia związane z bazami danych to stanowisko jest właśnie dla Ciebie.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • dobrą znajomość relacyjnych baz danych np. MySQL, PostgreSQL,
  • doświadczenia w pracy z GIT-em lub innym systemem kontroli wersji,
  • znajomość platform Jenkins, GitLab,
  • podstawowa znajomość Ansible’a,
  • sprawne poruszanie się po powłoce Bash,
  • podstawy programowania w PHP,
  • j.angielski w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej.

DODATKOWE ATUTY:

  • doświadczenie w pracy z Jenkinsem, GitLab,
  • doświadczenie w tworzeniu skryptów Ansible,
  • znajomość Git Flow,
  • znajomość nierelacyjnych baz danych.

CO MOŻEMY CI ZAPEWNIĆ:

  • pracę w biurze w centrum Krakowa,
  • elastyczny czas pracy – nie musisz przychodzić na 8:00 i wychodzić o 16:00,
  • możliwość rozwoju – szkolenia, uczestnictwo w konferencjach IT, dostęp do platform edukacyjnych,
  • współpracę z rewelacyjnymi ludźmi, dla których praca to pasja,
  • dowolną formę współpracy,
  • regularne spotkania integracyjne,
  • dodatkowo: dofinansowanie do karty sportowej, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Dodano dnia: 04-01-2019

Morele.net

Zobacz wszystkie oferty Morele.net